YOCHI

Wyszukaj ogłoszenia

Dodano: 2020-11-06

Operator Maszyn - oferta pewnej pracy w Niemczech z wysokimi zarobkami

Kategoria: PRACA
Imię: HR Navigator
Lokalizacja: Kraków
Telefon: +48571322116
E-mail: praca@hrnavigator.com.pl
Opis:
OPERATOR MASZYN
Zadania:
-kontrola i monitoring maszyn produkcyjnych,
-umiejętność rozpoznawania i eliminowania błędów,
-usuwanie usterek,
-wykonywanie prostych zadań konserwacyjnych i naprawczych
Wymagania:
-pierwsze doświadczenie w pracy z maszynami
-idealnie doświadczenie zawodowe w obróbce drewna
-niezawodność, wysoki poziom zaangażowania i duch zespołowy
-gotowość do pracy zmianowej i w soboty
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
-umowa o pracę tymczasową
-stawka brutto: 14-15 €/h, około 1800€ netto/miesiąc
-legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
-zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
-praca w systemie zmianowym
-możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy.
KONTAKT:
+48 571 322 116, +48 571 322 118, +48 515 909 950, +48 572 505 720
mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.