Shootersss

Ogłoszenia

dodaj ogłoszenie

Wyszukaj ogłoszenia

Dodano: 2021-11-22

Praca dla studentów / uczniów na okres świąteczny - Niemcy

Rodzaj ogłoszenia:  PRACA
Kategoria: PRACA
Imię: ConceptPlus
Lokalizacja: Haren (Ems) / Wietze
Telefon: 525228050
E-mail: bydgoszcz@cp-personal.com
Opis:
Studencie!
Chcesz sobie dorobić podczas przerwy od nauki? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce!
Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.
Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze (Dolna Saksonia)
Zakres obowiązków:
● Pakowanie i przepakowywanie produktów
● Kontrola jakości
● Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:
● Wynagrodzenie w wysokości 11 € - 12 € brutto/h oraz dodatki i premie
● Zwrot kosztów dojazdu (max. 100 €) po spełnieniu podstawowych warunków
● Umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne = wyższa stawka netto!
● Bezpłatne testy na koronawirusa podczas pracy
● Komfortowe warunki mieszkaniowe - pokoje max. dwuosobowe
● Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
● Wytrzymałość fizyczna
● Pełnoletność - wymóg konieczny
● Umiejętność pracy w zespole
● Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
● Mile widziany własny samochód
KONTAKT
Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) oddział Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com
Tel. 52/522 80 50