Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Pies wytropił uciekiniera

09:21, 11.09.2024 Aktualizacja: 01:42, 27.10.2025
Skomentuj Pies wytropił uciekiniera

W Powidzu w powiecie słupeckim st. sierż. Mateusz Pytel, wraz ze swoim wiernym towarzyszem, psem Rambo, udowodnili, że ich determinacja i wyszkolenie są nieocenione w działaniach służących ochronie społeczeństwa. W poniedziałek (9 września) na ulicy Warszawskiej w Powidzu, lokalna policja podjęła rutynową kontrolę drogową, która szybko przerodziła się w pościg za poszukiwanym przestępcą. Kierujący fiatem, zidentyfikowany jako osoba poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności, zdecydował się na ucieczkę. Zostawił samochód w lesie i oddalił się w nieznanym kierunku. Na miejsce skierowane zostało policyjne wsparcie, w tym przewodnik psa służbowego st. sierż. Mateusz Pytel z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie z psem tropiącym Rambo. Czworonożny funkcjonariusz doprowadził policję bezbłędnie do ukrywającego się mężczyzny na końcu jednej z leśnych dróżek. Po zatrzymaniu poszukiwany został przekazany policjantom ze Słupcy celem wykonania dalszych czynności. Zdjęcie: KPP w Gnieźnie

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%