Rozpoczęły się prace związane z budową boiska wielofunkcyjnego w Słupcy. W okresie wiosenno-letnim będzie funkcjonowało jako typowe boisko sportowe, natomiast zimą przekształci się w lodowisko. Słupca nie posiada jeszcze takiego obiektu, więc będzie to nowość dla mieszkańców regionu. Obiekt będzie wyposażony w nawierzchnię matową o strukturze hexagonalnej z polipropylenu- kopolimerowego. Nawierzchnia będzie posiadała system amortyzacji „move” pozwalająca na poziomą pracę modułów i pochłaniająca energię udarową stawów zawodników przy dynamicznych zwrotach. Boisko zostanie ogrodzone siatką o wysokości 4 metrów. - W okresie zimowym nawierzchnia zostanie otoczona bandami. Lód uzyskamy za pomocą agregatu chłodniczego, a o jego nawierzchnię będziemy dbać za pomocą rolby (urządzenie do wyrównywania i czyszczenia nawierzchni). Ponadto boisko zostanie wyposażone w akcesoria do koszykówki, siatkówki oraz lodowiska między innymi łyżwy - przekazał Jacek Szczap, burmistrz Słupcy. Zdjęcia z Facebooka Jacka Szczapa
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz