Dozdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych doszłowczoraj, tj. 23 maja, po godzinie 16.00, w Rzuchowie, w gminie Dąbie w powiecie kolskim. Dwaj kierujący,z obrażeniami, zostali przetransportowani do szpitala.
–58-letnimieszkaniec gminy Dąbie, jadąc samochodem marki Volvo, znieustalonych dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu,którym osobowym citroenem poruszał się 22-letni mieszkaniec takżegminy Dąbie. Doszło do czołowegozderzenia pojazdów. Obaj kierowcy z otarciami oraz stłuczeniami wokolicy klatki piersiowej i górnej części kończyn dolnychzostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu zdarzenia wspólnie ztechnikiem kryminalistyki czynności wykonywali funkcjonariusze zPosterunku Policji w Dąbiu. Czynności prowadzone są w kierunkuwypadku, czyli art. 177 Kodeksu karnego – poinformował st. asp. Daniel Boła, oficer prasowy KPP w Kole.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz