Koło

W Kole bez zmian. Jedenasta z rzędu przegrana Olimpii

2019-10-06 20:26:32
Porażka za porażką. Nie zmienia się czwartoligowy rytm kolskiej Olimpii, która przegrała swe wszystkie dotychczasowe mecze w sezonie. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Mikusika ulegli u siebie KS Opatówek 0:2 (0:2).

KS Opatówek to ekipa z dolnej części tabeli. Zespół ten ugrał w dziesięciu poprzednich spotkaniach tylko siedem punktów. Kolejne trzy drużyna z Opatówka wywiozła z Koła. Oba gole padły w ostatnich minutach pierwszej części rywalizacji. Z dwóch trafień cieszył się w 40. i 44. minucie Łukasz Maciejewski. Po przerwie kolscy kibice nie oglądali już bramek. Tym samym Olimpia zanotowała jedenastą porażkę z rzędu i wciąż, z zerowym dorobkiem punktowym, plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli południowej grupy czwartej ligi. W kolejnej serii spotkań zawodnicy z Koła zmierzą się na wyjeździe z Wartą Międzychód (sobota, 12 października, godz. 12.00).

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski – Ihor Swetlycznyj, Konrad Cieślak, Kacper Cieślak, Kacper Gatrzkie, Adam Kozajda, Krystian Jaroszewski (‘63 Oliver Kos), Mikołaj Makarowicz, Bartosz Uliński (‘71 Konrad Lewandowski), Szymon Wawrzyniak, Mikołaj Czajka