Koło

Wciąż zero punktów na koncie Olimpii. Kolanie znów notują wysoką porażkę

2019-09-30 20:56:16
Olimpia Koło wciąż bez punktów. Czwartoligowcy z naszego regionu zanotowali dziesiątą przegraną z rzędu. Tym razem ulegli na wyjeździe 0:5 Obrze Kościan.

Co ciekawe, wszystkie bramki tego pojedynku padły już w pierwszej połowie. Wynik rywalizacji otworzył w 18. minucie Mansur Maigari. Po czterech minutach było 2:0 po strzale Tomasza Marcinkowskiego. Chwilę później na 3:0 podwyższył Krzysztof Marchewka, który nie zmarnował rzutu karnego. W 31. minucie z kolejnego gola cieszył się Maigari, a wynik spotkania ustalił w 36. minucie Marcinkowski, który przymierzył skutecznie z dystansu. Po dziesięciu seriach spotkań kolska Olimpia z zerowym dorobkiem punktowym wciąż zamyka zestawienie czwartej ligi wielkopolskiej. W następnej kolejce podopieczni trenera Tomasza Mikusika zagrają u siebie z KS Opatówek (sobota, 5 października, godz. 15.00).