Koło

Olimpia Koło wciąż bez punktów. Dziś przegrała w Poznaniu z TPS Winogrady

2019-09-01 17:30:18

Piątą porażkę z rzędu w nowym sezonie zanotowali dziś czwartoligowi piłkarze kolskiej Olimpii. Zawodnicy trenera Tomasza Mikusika przegrali w stolicy Wielkopolski z TPS-em Winogrady 0:4 (0:2).

Wynik rywalizacji na korzyść TPS-u otworzył po kwadransie gry Kamil Lulka. Ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 siedem minut przed przerwą. Kolejny gol padł w 49. minucie. Jego autorem był Marceli Michalski. Wynik rywalizacji na 4:0 ustalił w 83. minucie Filip Silski. Kolanie cały czas mają zerowy bilans punktowy i zajmują ostatnie miejsce w tabeli IV ligi wielkopolskiej. W kolejnej serii spotkań piłkarze Olimpii zagrają na wyjeździe z Centrą Ostrów Wielkopolski (sobota, 7 września, godz. 17.00).