Sobotnie popołudnie w sołectwie Sławsk upłynęło miłośnikomjednośladów na sportowo. StowarzyszenieKoło Gospodyń Wiejskich w Sławsku zorganizowałorajd rowerowy.
Uczestnicyrajdu odwiedzili lokalne miejsca pamięci – cmentarz choleryczny, grób rodzinyStuczyńskich, gdzie krótką historię przypomniał Wiesław Czaja, sołtys Sławska. Uczestnicyrajdu zatrzymali się także przy dworku Zofii Urbanowskiej w Kowalewku. – Chętnimogli zbierać jagody w lesie. Na zakończenie rajdu rowerzyści mogli posilić siężurkiem, pajdą chleba ze smalcem oraz słodkościami. Odbyło się wiele konkursów,przy których śmiechu było co niemiara – czytamy w mediach społecznościowych SołectwaSławsk. W rajdzie uczestniczyły całe rodziny.
Wydarzenie odbyło się w ramach Ogólnopolskiego Konkursu dla Kół GospodyńWiejskich „Natura od kuchni” organizowanego przez Lasy Państwowe.
MFBrak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz