Trwa budowa studni głębinowej i systemu nawadniania na stadionie w Rzgowie. To oznacza, że murawa nie będzie już wysychała podczas upalnych dni. Na taką inwestycję czekali przede wszystkim piłkarze z Gminnego Klubu Sportowego. Stadion gminny w Rzgowie na razie jest zamknięty. Gmina realizuje inwestycję polegającą na montażu systemu nawadniania murawy. Będzie też wykopana studnia głębinowa. Dzięki temu skończą się problemy z utrzymaniem trawy na płycie boiska. W poprzednich latach przy dużych upałach pojawiały się wyschnięte place. Teraz stadion będzie zielony. Treningi piłkarzy z Gminnego Klubu Sportowego nie zostały odwołane. Zajęcia odbywają się na boisku sportowym w Osieczy.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz