Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Bezpieczny przedszkolak. WORD wręczył prezenty

15:25, 30.05.2017 Aktualizacja: 16:51, 21.10.2025
Skomentuj Bezpieczny przedszkolak. WORD wręczył prezenty

Dziś w Szkole Podstawowej im. MariiKonopnickiej w Osieczy, w gminie Rzgów, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego wKoninie uroczyście przekazał kolejnym 12 przedszkolom oraz szkołom podstawowymz oddziałami przedszkolnymi z subregionu konińskiego pomoce dydaktyczne: „Miasto– żyję bezpiecznie” oraz wężaspacerowego odblaskowego. W sumie WORD w Koninie na przestrzeni 8 latwyposażył już 84 instytucje.

Zestaw„Miasto – żyję bezpiecznie” składający się z drewnianych klocków (ponad 250elementów) z obrazami domów, skrzyżowań, znaków drogowych, pojazdów, umożliwiaukładanie różnych sytuacji drogowych, które mają na celu kształtowanie wśróddzieci postaw i nawyków bezpiecznego zachowania na drodze. Wąż spacerowy odblaskowydziękiprzymocowanym opaskom nie tylko ułatwia ustawienie się wparach,alerównież pomaga zachować dyscyplinę ibezpieczeństwo podczaswycieczek, czy zabaw zgrupą.

PiotrKorytkowski, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koninie dodatkowowręczył wszystkim zgromadzonym uczniom elementy odblaskowe, dzięki którym będąbardziej widoczni na drodze. Koszt przekazanych pomocy to około 18 tysięcyzłotych.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%