Wiadomości

Zamknij

Dodaj komentarz

„Każdą zmianę należy zacząć od siebie”. Wspólnie celebrowały „Dzień Matki”.

19:16, 21.05.2024 Aktualizacja: 23:46, 26.10.2025
Skomentuj „Każdą zmianę należy zacząć od siebie”. Wspólnie celebrowały „Dzień Matki”.

- Żeby być szczęśliwą, każdą zmianę należy rozpocząćod siebie – mówiła podczas dzisiejszych warsztatów z okazji Dnia Matki IngaKurkiewicz, założycielka Stowarzyszenia Wsparcia „Może być lepiej”. I aż blisko100 pań wzięło jej słowa do serca, przyjmując wiele cennych porad odspecjalistów z różnych dziedzin. Nie zabrakło niespodzianek w formie voucherów,upominków od sponsorów oraz słodkiego poczęstunku.

Punktualnieo godzinie 17.00 sala w gościnnej Restauracji Kresowianka w Koninie wypełniłasię po brzegi. Głównymi bohaterkami były oczywiście mamy, bo to właśnie impoświęcono dzisiejsze warsztaty. Gości powitała Inga Kurkiewicz wraz ze swojąkobiecą drużyną: prawniczkami Moniką Kustosz i Karoliną Kamodą-Ciesiółką,policjantką Sylwią Król, Agnieszką Kańkowską, trenerką TUS oraz menadżerkąKresowianki – Natalią Niedzielską.

- Minął rok od kiedy zorganizowanyzostał pierwszy warsztat – mówiła Inga Kurkiewicz. – Potem spotkałam się Karolinąi powiedziałam, że trzeba pokazać kobietom, że życie jest inne. Tak zrodził siępomysł na stowarzyszenie. Jesteśmy, działamy.

Niestety, zawsze największym problememsą fundusze. Dlatego dzisiejsze warsztaty były płatne. Powód? – Środki, które otrzymaliśmyod miasta już się skończyły, ale nadal bardzo chcemy was wspierać. Pokazywać,że życie może być inne, bez względu na to, co rozgrywa się w zamknięciu czterechścianach. Chcemy was nauczyć, że aby być szczęśliwym każdą zmianę należy rozpocząćod siebie – mówiła Inga Kurkiewicz.

O tym, jak i że można to zrobić przekonywała Paulina Błaszczyk, trener mocnych stron. Przyznała, że kilka lat temu samastanęła przed dylematem „co dalej”. Dziś wie, na czym polega realizacjawłasnych marzeń, i tę wiedzę przekazała paniom. Kobiety wysłuchały równieżwykładów: Aliny Wojnowskiej, farmaceutki, Łukasza Kazimierczaka, hipnoterapeuty,Izabeli Laskowskiej kosmetolożki, Kariny Janowskiej-Kasprzak edukator aromaterapii,Magdy Turnickiej, stylistki modowej oraz Gabriela Zamoyskiego, makijażysty.

- Mamy siedmiu ekspertów z różnychdziedzin, ale wszystkich łączy ten sam temat: dobrostan naszego organizmu –mówiły panie ze Stowarzyszenia „Może być Lepiej”.

Mnóstwa pożytecznych informacji możnabyło również zaczerpnąć od przedstawicieli licznych stoisk. Brafitterka, stylistkamodowa z własną kolekcją (można było kupić niepowtarzalny ciuszek),makijażystka (posiadaczka szczęśliwego losu miała okazję przejść metamorfozę), fotografka,masażystka, optyczka, pracownice siłowni, producenci produktów eko – wybór byłbardzo bogaty.

Organizatorki zadbały również o prezenty,upominki i vouchery.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%