Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Młodzi szabliści z Konina rywalizowali w Pucharze Europy i turnieju dziecięcym. Najlepszy okazał się Antoni Polowczyk

16:31, 20.05.2024 Aktualizacja: 23:35, 20.10.2025
Skomentuj Młodzi szabliści z Konina rywalizowali w Pucharze Europy i turnieju...

W miniony weekend w Grodzisku Mazowieckim odbył się Puchar Europy Młodzików (U-14) oraz turnieju dzieci (U-12). W obu zawodach wzięli udział szabliści z Konińskiego Klubu Szermierczego. W Pucharze Europy w szabli dziewcząt zwyciężyła Viktoria Voytova z Niemiec. Jedyną dziewczynką startującą w barwach KKSz była Maria Cieślak, która zajęła szóste miejsce. Wśród chłopców najlepszy był Węgier - Bence Revesz. Z Konińskiego Klubu Szermierczego najlepiej poradził sobie Filip Kowalski. Wywalczył on ósme miejsce. W Pucharze Europy wystartował także Kacper Szkolmowski (16 msc.) i Hubert Walczak (30 msc.). W turnieju dziecięcym trzecie miejsce zdobył Antoni Polowczyk. W zawodach wystartował również Jakub Woźniak (17 msc.), Miłosz Klimek (19 msc.), Félix Moulouangou (20 msc.) i Maciej Bartkowiak. Rywalizację wśród chłopców wygrał Bruno Ianovs z Łotwy. W szabli dziewcząt rywalizowały trzy zawodniczki KKSz. Najlepiej spisała się Hanna Piguła, która uplasowała się na jedenastym miejscu. Pozycję niżej była Maja Dziubczyńska. 21. była Hanna Ostrowska. Zdjęcia: KKSz

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%