Nowa sieć szkół w gminie Rzgów właśnie została ustalona. Podczas sesji radni zdecydowali, że Gimnazjum w Rzgowie zostanie włączone do podstawówki. Przygotowania do reformy oświatowej ciągle trwają. Do końca marca wszystkie samorządy muszą podjąć uchwały dotyczące sieci szkół. Radni ze Rzgowa zdecydowali, że wszystkie podstawówki staną się ośmioklasowymi placówkami. Największe zmiany szykują się w Rzgowie. Od 1 września gimnazjum zostanie włączone do szkoły podstawowej. Klas 1-6 będą uczyć się w budynku podstawówki, a siódme i dwie gimnazjalne w budynku obecnego gimnazjum.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz