Młodzi konińscy pływacy sprawdzili swe siły w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Wielkopolskiego i Ogólnopolskim Sprawdzianie Wszechstronności Stylowej. W stolicy Wielkopolski rywalizowało 24 młodych koninian – reprezentantów Iskry i Rekina Konin. Ze zdobycia medali cieszyło się czterech zawodników Iskry: Adam Kuszyński, Klaudia Borkiewicz, Alan Bidziński i Oliwia Janiak. Najwięcej razy na podium stanął Adam Kuszyński, który był drugi na 100 metrów stylem zmiennym i 800 metrów stylem dowolnym. Kuszyński zdobył też trzy brązowe krążki: na 200 metrów stylem zmiennym, 50 metrów stylem dowolnym i 50 metrów stylem motylkowym. Ze srebrnych medali cieszyli się: Klaudia Borkiewicz (50 metrów stylem grzbietowym), Alan Bidziński (200 metrów stylem dowolnym) i Oliwia Janiak (100 metrów stylem zmiennym). Najlepiej wśród zawodników konińskiego Rekina poszło Maksymowi Durasowi, który zajął piąte miejsce na dystansie 800 metrów stylem dowolnym. fot. Iskra Konin
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz