31 maja w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie odbyłsię Gminny Dzień Sportu. Najbardziej usportowioną szkołą została SzkołaPodstawowa w Osieczy.
Przeciąganie liny, rzut do celu i podnoszenie ciężarów to tylko kilka konkurencji, którym musieli sprostać uczniowie wszystkich gminnych placówek. Gminny Dzień Sportu miał na celupromocję sportu szkolnego, zdrowego trybu życia oraz profilaktyki uzależnień.Uczniowie poszczególnych szkół reprezentowali swoje placówki biorąc udział w indywidualnychi drużynowych konkurencjach sportowo-rekreacyjnych. Najlepsi zdobyli medale ufundowaneprzez Urząd Gminy Rzgów.
Najbardziej usportowioną szkołą wgminie Rzgów została Szkoła Podstawowa w Osieczy, której przedstawiciele z rąk RomanaJakubowicza, przewodniczącego Rady Gminy Rzgów, otrzymali Puchar Wójta GminyRzgów. Dla wszystkich uczestników rywalizacji Rada Rodziców przy ZSP w Rzgowieprzygotowała poczęstunek i napoje.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz