Region

Zamknij

Dodaj komentarz

W Gminny Dzień Sportu promowali zdrowie

14:39, 30.05.2022 Aktualizacja: 22:56, 20.10.2025
Skomentuj W Gminny Dzień Sportu promowali zdrowie

31 maja w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie odbyłsię Gminny Dzień Sportu. Najbardziej usportowioną szkołą została SzkołaPodstawowa w Osieczy.

Przeciąganie liny, rzut do celu i podnoszenie ciężarów to tylko kilka konkurencji, którym musieli sprostać uczniowie wszystkich gminnych placówek. Gminny Dzień Sportu miał na celupromocję sportu szkolnego, zdrowego trybu życia oraz profilaktyki uzależnień.Uczniowie poszczególnych szkół reprezentowali swoje placówki biorąc udział w indywidualnychi drużynowych konkurencjach sportowo-rekreacyjnych. Najlepsi zdobyli medale ufundowaneprzez Urząd Gminy Rzgów.

Najbardziej usportowioną szkołą wgminie Rzgów została Szkoła Podstawowa w Osieczy, której przedstawiciele z rąk RomanaJakubowicza, przewodniczącego Rady Gminy Rzgów, otrzymali Puchar Wójta GminyRzgów. Dla wszystkich uczestników rywalizacji Rada Rodziców przy ZSP w Rzgowieprzygotowała poczęstunek i napoje.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%