4 maja nadZalewem Warty w Dąbrowicy odbyły się Zawody WędkarskieSeniorów o Puchar Wójta Gminy Rzgów. Pierwsze miejsce zajął Łukasz Ostrowski, który złowił 1,240 kg ryb.
W zawodach wzięło udział 28 wędkarzy. Porejestracji zawodników i odczytaniu programu zawodów rozlosowanezostały stanowiska dla wędkarzy. Na zakończenie komisja zważyła rybyi wyłoniła zwycięską trójkę. Pierwsze miejsce zajął Łukasz Ostrowski, któryłącznie złowił 1,240 kg ryb. Zwycięzca otrzymał puchar ufundowany przez GrzegorzaMatuszaka, wójta gminy Rzgów. Drugie miejsce zajął Zbigniew Olek, który złowił1,220 kg ryb, natomiast trzecie z wynikiem 1,120 kg ryb – Jacek Siepka.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz