Wczoraj wieczorem dojechał doswojego nowego garażu – wóz ratowniczo -gaśniczy MAN zaparkował w jednostce OSPLisiec Wielki. Witali go druhowie,mieszkańcy i władze gminy.
Strażacy zLiśca Wielkiego odebrali w Kielcach pojazd bojowy, którym wczoraj wieczoremdojechali do swojej jednostki. Jak podkreślają, średni samochód ratowniczo-gaśniczyMan TGM 18.320 znacząco wzbogaci możliwości jednostki OSP KSRG Lisiec Wielki,ale też podnosi wartość bojową całej gminy. Samochód wraz z wyposażeniem kosztował850 tys. zł. Zakup sfinansowany został dzięki dotacjom z budżetu gminy StareMiasto, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej orazKomendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. Wczoraj wieczorem, na miejscu strażakomgratulowali wójt Dariusz Puchała, jego zastępca Janusz Frysiak, skarbnikJolanta Sobczak, radni i sołtysi, a także mieszkańcy.
zdj/gmina Stare Miasto
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz