W konkursie „Perły Samorządu 2019” II miejsce w kategorii SkarbnikRoku dla gmin wiejskich powyżej 5 tys. mieszkańców otrzymała Jolanta Sobczak zestaromiejskiego samorządu. Na wyróżnienie zasłużyło także Stare Miasto, jak ijego partnerska gmina Godów.
Ranking „Perły Samorządu” ogłasza co roku „Dziennik Gazeta Prawna”. Wręczeniewyróżnień miało miejsce wGdyni 23 i 24 maja podczas Kongresu Perły Samorządu. To projekt, który zdążył już na stałewpisać się w kalendarz najważniejszych wydarzeń skierowanych do przedstawicieliadministracji lokalnej, agend rządowych, biznesu, nauki oraz mediów. Ranking mana celu uhonorowanienajlepszych gmin, a wybiera ich Kapituła złożona z ekspertów ds. samorząduterytorialnego, ze świata nauki, biznesu oraz dziennikarzy Dziennika GazetyPrawnej.
Wtym roku, ponownie zresztą, wyróżnienie otrzymała skarbnik gminy Stare Miasto,Jolanta Sobczak. Dyplom odebrał także wójt Dariusz Puchała oraz zaprzyjaźnionaze Starym Miastem gmina Godów.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz