18złotych par i 2 diamentowe spotkało się na uroczystej mszy św. odprawionejprzez proboszcza świątyni w Kramsku, ks. Sławomira Kasprzaka. Powzruszającym momencie odnowienia przysięgi małżeńskiej, nastąpiło uroczystewręczenie medali za długoletnie pożycie małżeńskie przyznanych, na wniosekwójta, przez prezydenta RP Andrzeja Dudę.
W uroczystości uczestniczyli: Andrzej Nowak - wójt gminy i DorotaKubsik - zastępca wójta gminy, Marek Lidźbiński - przewodniczący rady gminy orazMarlena Przedwojska - kierownik USC.
Były kwiaty, życzenia, ciepłe słowa, drobne upominki ipamiątkowe zdjęcie. Zebrani wysłuchali również krótkiego koncertu w wykonaniuŁukasza Rogowicza - organy, Krystiana Panfila - skrzypce oraz Ewy Budzińskiej -sopran.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz