Na terenie gminy Stare Miasto sukcesywnie budowane iuzupełniane jest oświetlenie uliczne, bo dobrze oświetlone ulice poprawiająbezpieczeństwo mieszkańców oraz kierowców.
W ostatnich dniach wybudowanosiedem lamp solarnych – dwie w Barczygłowie (ul. Słoneczna), dwie w Krągoli(ul. Zielona) i trzy w Główiewie. Inwestycje powstały w ramach funduszusołeckiego i kosztowały łącznie 56 tys. zł. Podpisane zostały również dwie umowyna realizację budowy oświetlenia w miejscowościach:Barczygłów - ul. Wiosenna, Janowice - ul. Brylantowa, Karsy, Lisiec Wielki - ul.Kościelna, Posoka - ul. Srebrna, Złota, Platynowa i Miedziana, Stare Miasto - ulice:Kasztanowa i Topolowa, Trójka i Żychlin - ul. Osiedle Słoneczne. Tu, w dziewięciu zadaniachinwestycyjnych powstaną łącznie 44 punkty świetlne, za które gmina zapłaci 196 tys.135 zł. Prace rozpoczną się w najbliższych dniach i potrwają do końca czerwca.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz