Tradycyjne, wigilijne spotkanie kombatantów przygotowanow Gminnym Ośrodku Kultury w Kazimierzu Biskupim. Rozpoczęło się przedstawieniemjasełkowym w wykonaniu przedszkolaków. W tym roku dla publicznościzaprezentowała się grupa „Misie”. Po występie mali aktorzy zostali obdarowanigromkimi oklaskami oraz słodkimi upominkami. Życzenia przedszkolakom, kombatantomoraz zaproszonym gościom złożyli: wójt Grzegorz Maciejewski i proboszcz parafiipw. św. Marcina ks. Michał Drewniacki. Następnie odbyła się wspólna modlitwa izgodnie z polską tradycją uczestnicy spotkania podzieli się opłatkiem.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz