Czyktoś rozpoznaje osoby ze zdjęcia? Członkowie Stowarzyszenia BudowyPomnika-Ławeczki Czesława Freudenreicha w Kole proszą o pomoc wustaleniu imion i nazwisk osób uwiecznionych na fotografii.
„SzanowniPaństwo, prosimy o pomoc w identyfikacji osób znajdujących się na fotografii. Zamierzamy opublikować ją w naszymwydawnictwie pt. „Czesław Freudenreich - nie przeminął”.Podanie informacji z imionami i nazwiskami osób rozpoznanych nazdjęciu byłoby dla tej publikacji bardzo cenne. Serdeczniedziękujemy” – czytamy na profilu na Facebooku Stowarzyszenia BudowyPomnika-Ławeczki Czesława Freudenreicha.
Z takim apelem dowszystkich, którzy mają informacje o osobach uwiecznionych napowyższej fotografii, zwrócili się członkowie kolskiegostowarzyszenia. Przygotowują oni publikację poświęconąlokalnemu patriocie oraz działaczowi społecznemu i kulturalnemuKoła, która ma być wydana z okazji 150. rocznicy urodzin bohaterai dopełnić odsłonięcia pomnika-ławeczki.
Informacjemożna kierować na adres e-mailowy: [email protected]
zdj. Stowarzyszenie Budowy Pomnika-Ławeczki Czesława Freudenreicha/Facebook
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz