Jakbędą wyglądały w Koninie uroczystości 15 sierpnia? Na obchody z okazji ŚwiętaWojska Polskiego, a także uczczenia 102. rocznicy Bitwy Warszawskiej zapraszaprezydent miasta, a także środowiska prawicowe. Złożą kwiaty pod pomnikiemMarszałka Józefa Piłsudskiego o różnych godzinach.
Na uroczystości w święto WniebowzięciaNMP i z okazji Święta Wojska Polskiego upamiętniające 102. rocznicę BitwyWarszawskiej zaprasza Klub Gazety Polskiejim. Marii i Lecha Kaczyńskich oraz konińscy radni Prawa i Sprawiedliwości. O10.00 zaplanowana jest msza święta w farze, a po eucharystii uczestnicy złożąkwiaty pod pomnikiem.
Na uroczystości zaprasza równieżPiotr Korytkowski, prezydent Konina. Zaprasza on do wspólnych obchodów z okazji Święta WojskaPolskiego, a także uczczenia 102. rocznicy Bitwy Warszawskiej o godzinie 9.00 przypomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz