W miniony weekend KGW w Licheniu Starym po raz drugi zorganizowało kiermaszodzieży używanej. Tym razem panie ze sprzedaży zebrały 1.200 zł, które znów zamierzają przekazać na cel charytatywny. – Licheńskie hospicjum jest miejscem, o które my gospodynie będziemy dbać – zapewniają.
– Konieckiermaszu, czas na podsumowanie. Po sprzedaży odzieży, którą dostałyśmy odwspaniałych ludzi dobrego serca, a musimywspomnieć, że przywieziona została przez kilka osób mieszkających nawet 30 km odLichenia. Nasi mieszkańcy też bardzo fajnie wspomogli kiermasz. A co nasnajbardziej ucieszyło, że mamy już stałe osoby odwiedzające nasz kiermasz.Dajemy tej odzieży drugie życie i naszemu hospicjum nadzieję, że zebrane pieniążkipomogą choć w kilku procentach. Zebrana kwota to 1.200 zł, a cała suma zostanieprzekazana. Licheńskie hospicjum jest miejscem, o które my gospodynie będziemydbać. Bardzodziękuję naszym paniom za zaangażowanie i poświęcenie swojego czasu. Liczniestanęły do przygotowania i sprzedaży – czytamy na Facebooku KGW w LicheniuStarym.
Przypomnijmy,że w październiku podczas podobnej akcji, panie zebrały 1.320 zł, które takżeprzekazały licheńskiemu hospicjum.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz