Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Do konkursu zgłoszono 25 palm. „Wszystkie były piękne”

10:48, 30.03.2021 Aktualizacja: 16:40, 23.10.2025
Skomentuj Do konkursu zgłoszono 25 palm. „Wszystkie były piękne”

25 palm zostało zgłoszonych do XI Gminnego Konkursu na Wykonanie PalmyWielkanocnej w Ślesinie.

Jak informuje Miejsko-Gminny OśrodekKultury w Ślesinie, wszystkie palmy były piękne, oceniane było nawiązanie dosymboliki, pomysłowość, estetyka, technika wykonania, bogactwo użytych materiałów.

Głównym założeniem konkursu byłopopularyzowanie oraz kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanychz Niedzielą Palmową.

Prace zostały ocenione w poszczególnych kategoriachwiekowych. Wśród przedszkolaków wyróżnienie otrzymały: Dominika Rudowicz i MarcelinaJaniak

w kategorii uczniowie klas I-III:

I miejsce – Kacper Szmydt

II miejsce – Amelia Burzyńska

III miejsce – Hubert Wróbel

wyróżnienie – Gabriel Piński

w kategorii uczniowie klas IV-VI

I miejsce – Dorota Szplet

I miejsce – Amelia Żywicka

II miejsce – Weronika Jankowska

III miejsce – Oliwia Barczykowska

III miejsce – Maciej Lewandowski

wyróżnienie – Magdalena Rogowska

wyróżnienie – Wiktoria Rudowicz

w kategorii uczniowie klas VII i VIII

wyróżnienie – Wiktoria Nawrocka

Nagroda Grand Prix

Koło Gospodyń Wiejskich Mikorzyn

źródło: M-GOK w Ślesinie

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%