Shootersss

Kleczew

Kleczewianie wśród 44 tysięcy biegaczy. Długodystansowcy wystartowali w berlińskim maratonie

2018-09-19 15:24:59

W minioną niedzielę, 16 września w Berlinie odbył się 45. BMW Berlin Maraton 2018. Wzięli w nim udział kleczewianie, którzy pokonali królewski dystans w gronie 44 tys. biegaczy ze 133 krajów. Andrzej Ślebioda z czasem 4 godz. 10 min. 49 s wywalczył 15706. miejsce. Przemysław Frydrychowski uzyskał wynik 4 godz. 17 min. 57 s. i zajął 17200. lokatę. Dariusz Szymański zameldował się na mecie po 4 godz. 20 min. 5 s. i zdobył 17613. pozycję. Zwycięzca maratonu, Eliud Kipchoge, ustanowił w Berlinie rekord świata na dystansie 42 km 195 m, który wynosi teraz 02:01:39.