Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Przywozili niepotrzebne folie. Zebrali ponad 167 ton odpadów

18:16, 10.04.2021 Aktualizacja: 06:43, 11.10.2025
Skomentuj Przywozili niepotrzebne folie. Zebrali ponad 167 ton odpadów

W gminie Wierzbinek odbyła się zbiórka odpadów rolniczych, między innymifolii. – Łącznie zebraliśmy 167,170 ton odpadów rolniczych – pisze w mediach społecznościowychPaweł Szczepankiewicz, wójt gminy Wierzbinek.

Rolnicy z gminy Wierzbinek wypełniali wcześniejspecjalne ankiety. Wynikało z nich, że gmina miałaby odebrać od mieszkańców 187ton różnych rolniczych odpadów. W grudniu 2019 roku urzędnicy złożyli wniosekdo Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Teraz nadszedłczas realizacji projektu w ramach programu „Usuwanie folii rolniczych i innychodpadów pochodzących z działalności rolniczej”. – Zapotrzebowanie na odbiórtych odpadów zgłaszali rolnicy wypełniając specjalne ankiety inwentaryzacyjne.Zgodnie ze złożonymi ankietami ilość odpadów oszacowano na ok. 187 ton.Całkowita kwota dofinansowania wyniosła 83.585 zł. Projekt w całościfinansowany był przez Narodowy Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.Łącznie zebraliśmy 167,170 ton odpadów rolniczych – informuje PawełSzczepankiewicz.

Zdj. Facebook

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%