Gminny OśrodekKultury w Wilczynie z okazji trwających ferii zorganizował mnóstwo atrakcji dladzieci i młodzieży. Będą mogli oni wziąć udział w serii warsztatów, zajęć iturniejów.
Jak wygląda harmonogram na poszczególne dni?
I połowa ferii:
17.01. poniedziałek – 15.00 zajęcia taneczne,
18.01. wtorek – 10.00 konkurs plastyczny, a o 16.00 zajęciamuzyczne (instrumenty dęte),
19.01. środa – 13.00turniej FIFA (do lat 13), a o 16.00 zajęcia plastyczne,
20.01. czwartek – 12.00 warsztaty artystyczne (upominek dlababci i dziadka), a o 16.00 zajęcia plastyczne,
21.01. piątek 17.00 zajęcia muzyczne (orkiestra dęta),
II połowa ferii:
24.01. poniedziałek 15.00 zajęcia taneczne,
25.01. wtorek 15.00 warsztaty garncarskie, a o 16.00 zajęciamuzyczne (instrumenty dęte),
26.01. środa 16.00 zajęcia plastyczne, a o 16.00 warsztatywokalne,
27.01. czwartek 11.00 warsztaty ukulele,
28.01. piątek 15.00 dzień indiański (animacje dla dzieci), ao 17.00 Zajęcia muzyczne (orkiestradęta),
Ponadto, w każdydzień ferii od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 17.00:
konsola PS4, bilard, tenis stołowy
Chęć udziału wferyjnych zajęciach należy zgłaszać w wiadomości na Facebooku Gminnego OśrodkaKultury w Wilczynie.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz