Wielkopolski UrządWojewódzki w Poznaniu zapowiada zwiększenie dostępności do usługi paszportowejdla mieszkańców Wielkopolski. W tym celu uruchomiono projekt „Soboty zpaszportem”, także w konińskim oddziale.
W ramach projektu „Sobotyz paszportem” w Oddziałach Paszportów na terenie naszego województwa obywatelebędą mogli złożyć wniosek o wydanie dokumentu paszportowego w wyznaczonychpracujących sobotach.
Rezerwacja internetowa wizyt na złożenie wniosku dla OddziałuPaszportów w Poznaniu oraz delegatur WUW Poznań udostępniona została już dziś(8 stycznia).
„Soboty z paszportem”dostępne będą w poniższych oddziałach:
– 18 stycznia 2025 r. – Oddział Paszportów w Poznaniu,
– 25 stycznia 2025 r. –Oddziały Paszportów w Poznaniu, Kaliszu, Koninie, Lesznie i Pile,
– 8 lutego 2025 r. –Oddział Paszportów w Poznaniu,
– 22 lutego 2025 r. – Oddziały Paszportów w Poznaniu,Kaliszu, Koninie, Lesznie i Pile,
- 8 marca 2025 r. – Oddział Paszportów w Poznaniu,
– 22 marca 2025 r. – Oddziały Paszportów w Poznaniu, Kaliszu,Koninie, Lesznie i Pile.
Wniosek o wydanie dokumentupaszportowego będzie można złożyć dokonując wcześniej rezerwacji internetowejna wskazany termin, co stanowi 2/3 rezerwacji (terminy dostępne na początkukażdego miesiąca) lub bez rezerwacji, pobierając bilet z biletomatu w OddzialePaszportów w dniu składania wniosku, co stanowi 1/3 rezerwacji. Wnioski przyjmowanebędą w godzinach od 8.00 do 15.00.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz