Blamaż trampkarzy w barażu o Centralną Ligę Juniorów. Aż dziesięć goli od Akademii Reissa

2018-11-15 21:48:41

Trampkarze starsi Górnika Konin ulegli poznańskiej Akademii Piłkarskiej Reissa 0:10 w pierwszym meczu barażowym o Centralną Ligę Juniorów U15. W sobotę rewanż w Koninie.

Rywal już przed meczem był stawiany w roli faworyta, bowiem niepokonany przeszedł swoją grupę, jednak nic nie wskazywało na taki pogrom. Po 35 minutach było już 5:0, a trzema bramkami popisał się Eryk Jędraszak, który krótko po przerwie dołożył jeszcze jedno trafienie. Po dwie bramki dla poznaniaków strzelali Krzysztof Giertych oraz Mikołaj Hudziak, a po jednym golu strzelili Krzysztof Bazarnik oraz Filip Tonder.

W sobotę odbędzie się spotkanie rewanżowe w Koninie. Start meczu na stadionie im. Mariana Paska przy ul. Dmowskiego o 11:00.

Akademia Piłkarska Reissa Poznań 10:0 (5:0) Górnik Konin

Bramki: 12′, 16′, 21′, 40′ Emil Jędraszak, 18′ Krzysztof Bazarnik, 35′ Filip Tonder, 43′, 70′+ Mikołaj Hudziak, 52′, 70′ Krzysztof Giertych

Górnik Konin (skład wyjściowy): Bartosz Kubacki - Kacper Babacz, Kacper Ficner, Paweł Grzybowski, Stanisław Januszek, Michał Michalski, Kacper Osajda, Dawid Raczyński, Fabian Sieradzki, Kacper Szurgot, Igor Wałęsa.