Awans do półfinałów po horrorze w Lesznie! Orzeł Osiecza pokonał po tie-breaku UKS 9 Leszno

2018-02-11 14:13:24

Trzecioligowi siatkarze LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza w turnieju półfinałowym o awans do drugiej ligi. W spotkaniu czternastej kolejki zawodnicy z naszego powiatu pokonali na wyjeździe UKS 9 Leszno 3:2. W pierwszym secie triumfowali gospodarze, którzy zdobyli siedem punktów więcej od Orła. Po drugiej części gry było już 1:1 – nasi siatkarze wygrali 25:23. Kolejny set należał do leszczynian (28:26), a w czwartej odsłonie spotkania goście z gminy Rzgów doprowadzili do tie-breaka (25:19). W piątym secie Orzeł wygrał po horrorze 15:13. To zwycięstwo dało zawodnikom z Osieczy awans do turnieju półfinałowego. Pierwszy mecz play-off czeka Orła w sobotę, 3 marca. Rywalem osieczan będzie lider północnej grupy III ligi wielkopolskiej – MKS Noteć Czarnków.