Górnik Konin wygrywa w trzecim zimowym sparingu. „Biało-niebiescy” pokonali 2:0 Unię Swarzędz

2018-02-04 18:47:27

Swarzędzanie są po jesiennych rozgrywkach wiceliderem północnej grupy IV ligi. Wynik spotkania został otwarty w pierwszej połowie. W 39. minucie po rzucie rożnym wykonanym przez Tarasa Jaworskiego, piłkę do swarzędzkiej siatki skierował Paweł Błaszczak. Autorem gola z drugiej połowy był testowany przez Górnika napastnik – Beniamin Trzepacz z Tura Turek. Bramka na 2:0 padła kwadrans przed końcem rywalizacji. Kolejny mecz towarzyski czeka koninian 10 lutego. Wtedy podopieczni trenera Sławomira Suchomskiego zmierzą się w Nowych Skalmierzycach z tamtejszą Pogonią.

Skład Górnik Konin w Swarzędzu: Dawid Kołodziejczak (‘46 Dominik Kąkolewski) – Mateusz Augustyniak (‘46 Bartosz Świderski), Szymon Ćwiek (‘46 Dawid Śnieg), Andrzej Górski (‘46 Robert Jędras), Michał Marszałek (‘65 Dawid Przybyszewski), Mateusz Majer (‘46 Piotr Radoszewski), Łukasz Wesołowski (‘46 Maciej Adamczewski), Taras Jaworski (‘46 Sebastian Antas), Krystian Sobieraj (‘46 Aleks Sieradzki), Krystian Robak (‘46 Mikołaj Karbowy, ‘70 Jakub Matusiak), Paweł Błaszczak (‘46 Beniamin Trzepacz)