Konińscy futsaliści pokonali w konińskiej hali „Rondo” finale wojewódzkich eliminacji PP – drużynę Kolegium Sędziów WZPN 6:1 (4:1). W pierwszej połowie bramki dla konińskiego zespołu zdobywali: Krystian Andrzejczak (‘2 x2), Przemysław Skibiszewski (’13) oraz Mateusz Mroziński (’19). Po zmianie stron na listę strzelców wpisali się po konińskiej stronie: Przemysław Skibiszewski (‘5) oraz Artur Brzuśkiewicz (’17). Autor honorowego trafienia dla drużyny sędziów to Adam Giełda (18. min. pierwszej połowy). Obie drużyny wygrały wcześniej fazę grupową. KKF mierzył się w jej ramach z Phytopharmem Klęka, MSP Szamotuły oraz Eneą Poznań. Kolegium Sędziów zagrało z kolei z: M40 Poznań, Orlikiem Mosina i LO Kossaka. Konińscy futsaliści powrócą do hali „Rondo” już w najbliższą niedzielę (10 grudnia). W samo południe zmierzą się w ramach rozgrywek II ligi z M40 Poznań. Wstęp na to spotkanie będzie wolny.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz