Start Konin górą w derbach Wielkopolski. Nasi szczypiorniści pokonali Tęczę Kościan 32:26 (15:14)

2017-10-29 19:13:59

W pierwszej połowie gra była wyrównana, a wynik oscylował w okolicach remisu. Po połowie godziny koninianie prowadzili jednym trafieniem. Start rozpoczął bardzo dobrze drugą połowę. Nasi szczypiorniści rzucili trzy bramki z rzędu, a później spokojnie kontrolowali przebieg rywalizacji. Start wygrał ostatecznie 32:26. Dziewięć goli zdobył w tym spotkaniu Olgierd Piaskowski. Z dobrej strony pokazali się też m.in. Bartosz Glinkowski, Marcel Urbański i Adrian Franaszek. Start, z dziewięcioma punktami na koncie, plasuje się teraz na dziewiątym miejscu 1. grupy II ligi. W następnej serii spotkań zespół z naszego miasta zagra na wyjeździe z Orlikiem Brzeg. Ten mecz zaplanowano na sobotę, 4 listopada. Początek – o godz. 18.00.