KKF gromi młodzieżowców podczas przygotowań. Początek rozgrywek II ligi – w drugi weekend listopada

2017-10-24 08:53:12

Przygotowania konińskich futsalistów idą pełną parą. Za KKF Automobile Torino Konin pierwszy mecz sparingowy. Podopieczni trenera Przemysława Lewandowskiego pokonali drużynę do lat 19 FC Toruń 7:1.

FC Toruń U19 to drugoligowa, rezerwowa drużyna ekstraklasowego teamu FC Toruń. Po konińskiej stronie do spotkania przystąpiło dziewięciu graczy. Wśród nich były nowe twarze. Na tablicy wyników utrzymywał się dość długo bezbramkowy rezultat. Na pierwszego gola kibice czekali aż do 23. minuty, gdy drogę do toruńskiej siatki znalazł Przemysław Skibiszewski. Po niespełna minucie było 1:1 za sprawą Kamila Domańskiego. Sześć minut po zmianie stron celnie przymierzył Mateusz Mroziński i KKF prowadził 2:1. W 39. minucie, po kontrataku Skibiszewskiego, na listę strzelców wpisał się Jakub Matuszak. Później (44. minuta) kolejne trafienie dołożył Skibiszewski, po czym trzykrotnie bramkarza gości pokonywał Damian Tylak (44′, 46′, 49′). Rozgrywki ligowe mają ruszyć w drugi weekend listopada.

Skład KKF Automobile Torino Konin: Michał Jankowski, Jakub Jaskólski, Przemysław Skibiszewski, Mateusz Mroziński, Mateusz Zaborski, Sebastian Laskowski, Damian Markiewicz, Jakub Matuszak i Damian Tylak