W gminie Kościelec odbył się coroczny Dzień Sportu Seniora, gromadząc licznych członków Klubu Seniora. Wydarzenie miało miejsce w lokalnym amfiteatrze, promując aktywny tryb życia wśród seniorów. Program obejmował różnorodne konkurencje sportowe, gry zespołowe oraz gimnastykę na świeżym powietrzu, wspierając nie tylko zdrowie fizyczne, ale również integrację społeczną. Seniorzy mieli także okazję uczestniczyć w prelekcji na temat współczesnych zagrożeń cywilizacyjnych, wygłoszonej przez Agnieszkę Wojciechowską z Wielkopolskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień i Przemocy. Zdjęcie: UG Kościelec
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz