Po roku przerwy Mustang Konin ponownie został mistrzem Polski. W finałowym dwumeczu okazał się lepszy od Orto-Medico Scyzory Kielce. Koszykarze na wózkach z Konina mieli sporą przewagę z pierwszego spotkania, gdzie na wyjeździe wygrali aż 91:70. Mimo to emocji w hali w Golinie nie brakowało. Goście nie poddawali się i konsekwentnie gonili wynik z pierwszego meczu. Ostatecznie padł remis 81:81 i mistrzostwo ponownie powędrowało do koszykarzy z Konina. - To był dziwny mecz z perspektywy trenerskiej. Nasze głowy były gdzie indziej, już chyba myśleliśmy o medalach na szyi. Zaczęliśmy bardzo źle, było 11:2. Potem dogoniliśmy rywali i wyszliśmy na prowadzenie. Rywale nas dogonili. Szalony mecz. Najważniejsze, że zdobyliśmy mistrzostwo. To jest kwintesencja ciężkiej pracy przez cały sezon. Jestem bardzo zadowolony z chłopaków. Mustang wraca na szczyt, mamy podwójną koronę. Jesteśmy bardzo zadowoleni - powiedział po spotkaniu Dominik Mosler, grający trener Mustanga Konin.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz