To był udany weekend dla siatkarskich drużyn z naszego regionu. Zarówno zawodnikom z Wilczyna jak i Słupcy udało się wygrać swoje spotkania. Ekipy zdobyły cenne punkty. Wilki Wilczyn stoczyły mecz na szczycie. Na wyjeździe podopieczni Michała Muszyńskiego mierzyli się z zespołem Volley MOSiR Sieradz. Mecz od początku do końca był bardzo wyrównany. Najbardziej emocjonujący był drugi set. Obie ekipy szły punkt za punkt. Ostatecznie goście wygrali w setach 3:0, czym zapewnili sobie grę w barażach o siatkarską pierwszą ligę. W dobrych nastrojach mogą być również siatkarze ze Słupcy. Drużyna prowadzona przez Mariusza Dzierżyńskiego na wyjeździe okazała się lepsza od Lotnika Łęczyca. SPS spotkanie wygrało 3:2. Dzięki temu zwycięstwo słupczanie zapewnili sobie utrzymanie w II lidze. W następny weekend ostatnia kolejka rundy zasadniczej. Wilki we własnej hali podejmą Volley Team Żychlin. Z kolei SPS Słupca zagra derbowe spotkanie z Krishome Września.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz