Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Konińscy szermierze z brązowym medalem

11:10, 31.01.2024 Aktualizacja: 10:20, 22.10.2025
Skomentuj Konińscy szermierze z brązowym medalem

Zawodnicy Konińskiego Klubu Szermierczego wywalczyli brązowy medal drużynowo na Mistrzostwach Polski Juniorów w szabli mężczyzn. Zawody były rozgrywane w Olsztynie. Wśród uczestników turnieju znaleźli się konińscy szabliści. Najlepiej spisała się męska drużyna, która wywalczyła trzecie miejsce. W jej skład wszedł Adam Kaczmarczyk, Kacper Malcer, Szymon Mioduszewski i Filip Radoch. W starciu o brąz byli lepsi o jeden punkt od zespołu UKS Szabla Ząbki II. Indywidualnie najwyżej w tabeli z Konińskiego Klubu Szermierczego był Adam Kaczmarczyk, który uplasował się na siódmym miejscu. Czternastą pozycję zajął Filip Radoch. W walkach indywidualnych wziął również udział Kacper Malcer (26. miejsce). W walkach dziewcząt rywalizowały dwie zawodniczki z konińskiego klubu. Zuzanna Buselt zajęła 28. a Lena Witkowska 32. miejsce. Zdjęcia: Koniński Klub Szermierczy

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%