Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Duet Korchevska i Spivak wygrywa II Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Konina

11:34, 17.07.2023 Aktualizacja: 13:55, 16.10.2025
Skomentuj Duet Korchevska i Spivak wygrywa II Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar...

Już po raz drugi na Przystani Gosławice odbył się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Konina. Rywalizowało dziesięć par Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W słoneczną i gorącą sobotę do rywalizacji przystąpiło dziesięć par mieszanych. Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów (do 15 pkt, przy dwóch pkt. Przewagi). Tie-breaki grano do 11 pkt. Duet Korchevska i Spivak najlepszyOstatecznie, po długiej i zaciętej rywalizacji, Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Konina wygrał duet Korchevska i Spivak. Drugie miejsce zajęła para Molenda i Bednarek, a trzecie - Hanke i Jaroszewski. Tuż za podium znalazł się duet Szklarek i Wysocki. Zastępca prezydenta, Witold Nowak wręczył nagrody i zaprosił na kolejny turniej, który odbędzie się 19 sierpnia. Organizatorzy już niebawem mają podać więcej szczegółów.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%