Start Konin wygrał u siebie z OSiR Komprachcice

2023-03-19 09:42:12

We własnej hali szczypiorniści konińskiego Startu wygrali z drużyną LKS PR OSiR Komprachcice.

Pierwsza połowa była dość wyrównana i gospodarze schodzili na przerwę tylko z jednopunktowym prowadzeniem. W drugiej ta przewaga się zwiększyła, ale nie tylko za sprawą atakujących. Fantastycznie między słupkami w tym spotkaniu spisywał się Jakub Kujawiński. Na bramce dwoił się i troił, co docenili nawet rywale, którzy po jednej z interwencji bili brawa. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem 32:26 Startu Konin.

Zdj.: Marcin Szafrański