Ponad 11tysięcy zebrali organizatorzy Finału Wielkiej OrkiestryŚwiątecznej, który odbył się w Brdowie.
Po razpierwszy wielkoorkiestrowe wydarzenie odbyło się w Brdowie. I jaksię okazało, jego organizatorzy, czyli Towarzystwo PrzyjaciółZiemi Brdowskiej, Koło Gospodyń Wiejskich „Brdowskie Lejdis”oraz OSP Brdów odnotowali sukces w postaci zebranych ponad 11tysięcy złotych.
Dwanajdrożej wylicytowane fanty to sesja zdjęciowa ufundowana przez"Fotografia Justyna Kaczmarek”, która została sprzedana za500 zł oraz okazjonalny tort świąteczny za 450 zł, którymzwycięzca poczęstował wszystkich obecnych.
opr. abk
zdj. SPZB
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz