Sylwia Matuszak, Małgorzata Zawodniak i Olaf Stasiak z Konińskiego Klubu Szermierczego stanęli na podium podczas III Pucharu Polski Seniorów w szabli w Poznaniu. Srebro wywalczyła Matuszak, która w finale uległa Małgorzacie Kozaczuk z AZS AWF Warszawa. Matuszak w półfinale pokonała swoją klubową koleżankę Małgorzatę Zawodniak, która ostatecznie zajęła trzecie miejsce na zawodach rozgrywanych w Poznaniu. W szabli mężczyzn trzecie miejsce wywalczył Olaf Stasiak. W półfinale uległ w pojedynku z Szymonek Hryciukiem, który okazał się późniejszym triumfatorem rozgrywek. Piąte miejsce zdobył Kacper Nowinowski. Zdj.: KKSz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz