Mustang Konin liderem

2023-01-19 15:27:43

Koszykarze Mustanga rozprawili się we własnej hali z IKS GTM Konstancin 87:61 i tym samym zostali liderem ligi.

Pierwsza kwarta spotkania była dość wyrównana. Koninianie wygrali ją pięciopunktową przewagą. Druga i trzecia część zdecydowanie należała do gospodarzy, którzy wygrali 22:14 i 26:10. W ostatniej kwarcie nieznacznie lepsi byli goście z Konstancina, którzy wygrali 18:21. Całe spotkanie wygrali koszykarze konińskiego Mustanga 87:61.

Z drużyny z Konina najlepiej punktował jej grający trener - Dominik Mosler. Zdobył w całym meczu 27 punktów. Udany występ ma za sobą także Kamil Kornacki. Zdobył on 24 punkty.

Teraz podopiecznych Dominika Moslera czeka mecz na szczycie ligi. W Kielcach zmierzą się z wiceliderem - Ortomedica Scyzory Kielce. Z tą ekipą zmierzą się także w ramach Superpucharu Polski, który przypomnijmy bronią koszykarze Mustanga Konin.