Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Wypadła z drogi. Samochód zatrzymał się na boku

10:00, 23.09.2022 Aktualizacja: 10:04, 21.10.2025
Skomentuj Wypadła z drogi. Samochód zatrzymał się na boku

Wstanie nietrzeźwości znajdowała się kobieta kierująca peugeotem,która wczoraj, tj. 22 września, doprowadziła do kolizji. 58-letniamieszkanka gminy Kościelec straciła prawo jazdy, a za kierowanie na„podwójnym gazie” odpowie przed sądem.

Dokolizji drogowej z udziałem jednego pojazdu doszło wczoraj, tj. wczwartek, 22 września, w Kościelcu, na ulicy Kościelnej. –Kierująca samochodem osobowym marki Peugeot 207, 58-letniamieszkanka gminy Kościelec, będąca w stanie nietrzeźwości,wypadła z drogi, a samochód, którym jechała, zatrzymał się naboku. Kobieta podróżowała sama. Przezzespół ratownictwa medycznego została przewieziona do szpitala. Badanie jej stanu trzeźwości wykazało poziom 0,66 mg/l,czyli 1,39 promila alkoholu. Za spowodowanie kolizji została ukaranamandatem, zostało zatrzymane jej prawo jazdy, a ponadto przed sądemodpowie za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości– poinformował st. asp. Daniel Boła, oficer prasowy KPP w Kole.

abk

zdj. OSP w Trzęśniewie

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%