Wstanie nietrzeźwości znajdowała się kobieta kierująca peugeotem,która wczoraj, tj. 22 września, doprowadziła do kolizji. 58-letniamieszkanka gminy Kościelec straciła prawo jazdy, a za kierowanie na„podwójnym gazie” odpowie przed sądem.
Dokolizji drogowej z udziałem jednego pojazdu doszło wczoraj, tj. wczwartek, 22 września, w Kościelcu, na ulicy Kościelnej. –Kierująca samochodem osobowym marki Peugeot 207, 58-letniamieszkanka gminy Kościelec, będąca w stanie nietrzeźwości,wypadła z drogi, a samochód, którym jechała, zatrzymał się naboku. Kobieta podróżowała sama. Przezzespół ratownictwa medycznego została przewieziona do szpitala. Badanie jej stanu trzeźwości wykazało poziom 0,66 mg/l,czyli 1,39 promila alkoholu. Za spowodowanie kolizji została ukaranamandatem, zostało zatrzymane jej prawo jazdy, a ponadto przed sądemodpowie za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości– poinformował st. asp. Daniel Boła, oficer prasowy KPP w Kole.
abk
zdj. OSP w Trzęśniewie
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz