Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Medale, kwiaty, życzenia i gratulacje. Pary małżeńskie świętowały złoty jubileusz

23:08, 25.06.2022 Aktualizacja: 21:16, 19.10.2025
Skomentuj Medale, kwiaty, życzenia i gratulacje. Pary małżeńskie świętowały złoty...

Wkolskim ratuszu cztery pary świętowały dostojne jubileusze. Zokazji Złotych Godów małżonkowie odebrali medale nadane im przezprezydenta RP oraz gratulacje i życzenia złożone przez burmistrzaKoła Krzysztofa Witkowskiego.

50-lecietrwałości związku małżeńskiego świętowali państwo Józefa iZbigniew Mikurenda, Eugenia i Romuald Migdalscy, Jadwiga i RyszardKarbowi oraz Jolanta i Henryk Kalinowscy.

Jubilaciuroczyście, w sali sesyjnej kolskiego ratusza, odebrali z rąkburmistrza Koła Krzysztofa Witkowskiego Medale za DługoletniePożycie Małżeńskie nadane im przez prezydenta RP. Otrzymali takżelegitymacje, kwiaty i gratulacje z okazji tej pięknej rocznicy.Włodarz z serca powinszował im wytrwałości i poszanowanianajwyższej wartości, jaką jest rodzina oraz życzył dalszych latw szczęściu, zdrowiu i miłości.

opr.abk

zdj.UM w Kole

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%