Cztery złote medale dla Zagłębia Konin, na podium także pięściarze Copacabany

2022-03-21 20:15:37
Hubert Graczyk
Napisz do autora

Pięściarze Zagłębia Konin z mistrzostw Wielkopolski, które odbywały się w Śremie, przywieźli aż cztery złote medale. Na podium stanęli także zawodnicy Copacabany Konin.

Dorian Ciesielski i Kajetan Bajzert wygrali złote krążki w kategorii młodzików. Z kolei Jakub Słomka i Jakub Kołodziejski stanęli na najwyższym stopniu na podium w kat. kadetów.

W mistrzostwach rozgrywanych w Śremie wystąpili także pięściarze Copacabany Konin. W kat. młodzików do 42 kg brąz wywalczył Denis Dulaj. Jakub Bultrowicz zdobył srebrny krążek w kat. do 54 kg. Medale zdobyli także: Bartosz Zawilski (50 kg), Wojciech Jankowiak (52kg) i Aleksander Jamrozik (57 kg). W kategorii Kadetów, eliminacje do Mistrzostw Polski wywalczyli Aleksandra Urycka oraz Fabian Burdziński.