Zwycięstwa drużyn z naszego regionu

2022-01-24 19:04:48

Udany weekend mają za sobą ekipy siatkarskie z naszego regionu. Zarówno Wilki jak i SPS wygrali swoje ostatnie ligowe spotkania.

Siatkarze z Wilczyna wyjechali do Gdańska, gdzie zmierzyli się z tamtejszym Stoczniowcem. Pierwszy set należał do gospodarzy. Wygrali go 25:22. Drugi z kolei to już dobra gra zespołu z Wilczyna i zwycięstwo 25:20. W trzecim ponownie górą byli Stoczniowcy. I na tym zwycięska passa gospodarzy się skończyła. Na początku Wilki doprowadziły do tie-breaka wygrywając czwartego seta 25:20. W decydującej partii zwyciężyli 15:13.

W gładkim stylu wygrali siatkarze słupeckiego SPS. U siebie podejmowali Orła Międzyrzecz. Show w tym spotkaniu skradł Adam Sobolewski, który został MVP spotkania. SPS pewnie w trzech setach (25:21, 25:17, 25:22)) pokonał zespół z Międzyrzecza.

Już w sobotę prawdziwa gratka dla kibiców siatkówki z naszego regionu. Czekają nas derby. Wilki Wilczyn na własnej hali podejmą SPS Słupca. Początek spotkania o godz. 19.