W Będzinie odbyły się pierwsze w tymroku zawody łączone XI Pucharu Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznymoraz Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Leżąc w sprzęcie. Złoty medal zdobyła koninianka,Daria Walczykiewicz, która osiągnęła wynik 75 kg.
ZawodniczkaZagłębia-Relax Konin oraz trenerka Iskry Konin, Daria Walczykiewicz zdobyłazłoty medal w wyciskaniu sztangi leżąc podczas XI edycji Pucharu Polski wwyciskaniu klasycznym (bezsprzętowym). Zawody organizowane są przez PolskiZwiązek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego.
Koniniankawystartowała w grupie seniorek do 63 kg, osiągając ostatecznie wynik 75,0 kg.Niestety nie powiódł się atak na rekord życiowy z obciążeniem 80 kg.
fot.Zagłębie-Relax Konin
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz